Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Yeni Yıla Hazırlık

7 - Aralık - 2014

3 simplypix

Bir yılı daha geride bırakırken içimizi yeni yılın heyecanı da sarmaya başladı. Sizler de evinizde bu heyecanı yansıtacak küçük dekorayonlar hazırlayabilirsiniz. Kırmızı kurdelelerle hazırlıyacağınız fiyongları mumlara takarak evinizde yeni yıl esintisini yakalayabilirsiniz.

10 yeni yıl dekorasyonları nicety.livejournal

Çam kozalakları ile evinize eğlenceli yeni yıl süslemeleri hazırlayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna uygun renklerde boyayacağınız kozalaklarla şık bir kış dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. 15 yeni yıl dekorasyonları  tinkerbell247

Minik yılbaşı süsleri ile evinize yeni yıl ışıltısını yansıtabilirsiniz. Kırmızı fiyonglarla süsleyebileceğiniz bu ışıkları dekorasyonunuza uygun bir kasenin içine yerleştirebilirsiniz.

18 yeni yıl dekorları tobeavirginianYılbaşı süslerini bir kase veya tepsinin içinde sergiliyerek eviniz için şık  yeni yıl süslemeleri hazırlayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Dekor Ekranı diyor ki:

    Çam kozalaklarını rengarenk boyamak mükemmel bir fikir daha sonra küçük yapay çam ağaçlarına onları asarak yılbaşı için ev süslememize katkı sağlamış oluruz. Verdiğiniz fikir için teşekkür ederim..

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin