Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

6 modern yemek odaları nicety.livejournal.Farklı ve özel bir yemek odası için bir mobilyacıdan alınmış yemek odası takımları yerine kendi yaratıcılığınızı ve beğenilerinizi işin içine katabilirsiniz.

14 yemek odası dekorasyonu nicety.livejournal

Farklı tarz ve malzemeleri bir araya getirerek kendi yemek odası takımınızı oluşturabilirsiniz. Antika dokunuşlu klasik bir masayla modern tarzda sandalyeleri bir araya getirebilirsiniz. 19 houseofturquoise

Aksesuarlar ve tablolar gibi dekroasyon malzemeleri ile yemek odanızda tarzınızı yansıtabilir ve farklılığı yakalayabilirsiniz. 22 designshuffle

Özellikle aydınlatma yemek odasında en önemli parçalardan birisidir. Aydınlatmada farklı dokunuşlarla yemek odanız için farklı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. 23 georgianadesignFarklı malzemeleri bir arada kullanarak odanızda hoş bir denge sağlayabilirsiniz. Parlak yüzeyli bir yemek masası ve farklı malzemeden bir konsülü bir arada kullanarak  yemek odanızın dekorasyonunda kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bir yorum

  1. kanvas tablo diyor ki:

    tablolar odaya sanatsal bir değer katmanın en güzel yolu, özellikle oturma odası ve salonlarda odanın rengiyle uyumlu renk tonlarında olan tablolar konsepti tam manasıyla tamamlıyor.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin