Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Mobilya ve Tasarım

24 - Nisan - 2014

kolltuk takımı ARCMerhabalar bugün sizlere bir firmadan bahsedeceğim Archidecors. Online mobilya satışı ve iç mimari hizmetler veriyorlar. İnternetde bu alanlarda çeşitli siteler var fakat burası onlardan değil. Evine mobilya almayı düşünen, evlenen, taşınan vs. varsa çok işine yarayacak. Ürünleri yüksek kalitede ve tasarım ürünler. Siteye şöyle bir bakınca farklı ve kaliteli ürünler ürettiğini anlayacaksınız.

Tv ünitesi ARC

Neler yapıyorlar

-İç Mimari ve Dekorsyon

Cafe, ofis, ev iç mimari dekorasyonunun yanı sıra, aldığınız ürünler harici  bir ücret ödemeden evinizin ölçülerini gönderdiğinizde profesyonel bir Autocad planı ile evinize yerleştiriliyor. Üretici firma oldukları için ürünlerin ölçüsünü, rengini, ahşaplarını ve kumaşlarını değiştirebiliyor ve zevkinize göre  evinize ferah ölçülerde ürünleri yerleştirebiliyorsunuz. Sayılı ve pahalı firmaların verdiği bu hizmeti ücretsiz şekilde alabiliyorsunuz.

-Mobilya Tasarım ve Üretim

Üretici firma oldukları için herhangi bir ürünün rengini, ölçüsünü değiştirebiliyorlar. Çoğu zamanda fiyat farkı almıyorlar. Özel bir ürün de ürettirebiliyorsunuz. Fakat extra maliyetler ve uzun üretim süresine katlanmanız gerekebiliyor.

yemek odası takımı ARC

Tavsiye ederim

Modern sehpa modelleri ve mermer sehpa ürünleri çok başarılı. Arasanız da bulamayacağınız, bulsanız da tasarım ürünü oldukları için çok yüksek fiyatlar ödeyeceğiniz 1.kalite sehpa modellerini burada normal fiyatlara bulabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Bursa Ev Dekorasyonu diyor ki:

    Gerçekten güzel üretimler olmuş. Ellerinize sağlık biz de Bursa Ev Dekorasyonu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. iyi çalışmalar.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin