Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

evigoEv dekorasyonu artık pek çoğumuzun hobisi, günlük yaşamın stresini atabileceğimiz bir rahatlama noktası gibi oldu. Eskiden sadece yaşam ihtiyaçlarımızı gidermek amacıyla hazırladığımız ve evladiyelik alınan eşyalarımız ile yaptığımız düzenlemelerimiz yerine artık ufak değişikliklerle evlerimize yeni kimlikler kazandırıyoruz. Duvar boyalarımız yada duvar kağıtlarımız, tekli koltuklarımız, kırlentlerimiz, ufak kitaplık yada dresuarlar, ev tekstilinin çeşitliliği ile evimizde büyük bir değişiklik yapmadan evlerimiz değişebiliyor.
Ev tekstili denilince akla gelen ilk ürünlerden birisi elbette nevresim takımlarıdır. Çünkü ne olursa olun aksi iddia edilse de yattığımız ve uyandığımız yer gün içindeki ruhsal enerjimizi direkt etkileyecektir. Bu yüzden son zamanlarda artan yatak odası tasarımlarında nevresim takımlarının etkisi tartışılmaz durumdadır. Pek çoğumuzun tercihi seçenek zenginliği nedeniyle desenli nevresim takımları olsa da bazılarımızın tercihi sade yada desensiz seçenekler oluyor. Elbette nevresim takımlarından ibaret olmayan ev tekstili ev dekorasyonunun önemli bir kategorisi.
Üstelik bu değişim yada yenilikler için büyük maliyetler, sıfırdan dekorasyon gibi proje planları da gerekmiyor. Artık dekorasyon e-ticaret sitelerinde bir ev için ihtiyacınız olabilecek her şeyi satın alabildiğiniz kategoriler ile e-ticaret tamamen hizmetinizde. Böylelikle eski nesilin bir ev planında karar aşamasında harcadığı tüm eforu artık günümüz insanı sadece keyif aşaması olarak değerlendirip yaşıyor.
www.evigo.com.tr işte tam bu noktada size en moda olanı, bildiğiniz en klasikle birleştirerek eviniz için isteyebileceğiniz en iyi ev dekorasyon fikirlerini ve ürünlerini sunmak için hazırlandı. Çalıştık, çabaladık, ürünleri derledik, topladık. Kapı girişindeki paspastan, çocuğunuzun odasındaki kapı arkası organizerinden, balkonda kullanacağınız çamaşır askılığına varana dek dışarıdan içeriye doğru tüm ürün skalamızla sizlere memnun kaldığınız hizmeti vermeye devam ediyoruz..

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin