Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Untitled 2

Modern ve estetik bir çalışma masası. Küçük bir dolaba ve muhteşem renklere sahip.  Peki hepsi bu kadar mı dersiniz. Rakiplerimiz için hepsi bu kadar bile olamazken, decoropia.com sizlere hayallerinizin 1 adım ötesini vaadediyor.

Çalışma masanız size ingilizce öğretsin ve siz bunun için özel bir çaba harcamayın ve yorulmayın. Böyle bir şey nasıl olabilir diye sorduğunuzu duyar gibiyim.  İşte böyle olur;

- Ambiance çalışma masasının üstünde, ingilizcede en çok kullanılan yaklaşık 1.000 kelime ve bu kelime içerikli cümle mevcuttur. Siz çalışırken, gözünüz her masaya gittiğinde farkında olmadan bu kelimeleri ve kelimelerin cümle içinde kullanımı öğrenmiş olursunuz.

- Masanın üzerinde bulunan özel  UV akrilik lake esaslı dijital baskı sayesinde masanız çizilmez ve yazılar silinmez.

Diğer çalışma masası modellerimiz  ve çalışma masası fiyatları için ziyaret ediniz. http://www.decoropia.com/calisma-masalari

Untitled

Bir kitaplık insan omurgası gibi olabilir mi ?

Bir kitaplık hem kitaplık, hem de sehpa olarak kullanılabilir mi ?

Öne arkaya, sağa sola kısacası 360 derece döndürebileceğiniz, istediğiniz açıda özgürce kullanabileceğiniz bir kitaplık.

Sıradışı olmayı ve sıradışı yaşamayı sevenler için tasarladığımız bu özel kitaplığımıza sıradışı desenlerle bezenmiş elit bir arkalık eklemeyi de ihmal etmedik tabi. Kendisinden daha geniş pabuçlarla oluşturduğumuz bu 6′lı sette, dengeyi sağlamak ve kaymayı engellemek için tam merkezden bağlantılar kullandık. Ortaya bir kule (tower) kitaplık çıktı. Galiba biz sizin için herşeyi düşündük. Geriye sadece, decoropia.com’un bu eşsiz tasarımıyla buluşmanız kaldı.

İlginizi çekebilecek diğer kitaplık modellerimiz için http://www.decoropia.com/kitapliklar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin