Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Beyaz Evler

2 - Ocak - 2014

12 kırmızı beyaz oturma odası tobeavirginianFerah, aydınlık bir ev sahibi olmayı herkes ister. Ancak bu ferahlığı beyaz renkle vermeye çalışırken beyazın içinde kaybolmamak gerekir. Dikkatli kullanılan beyaz renkle çok şık mekanlar dekore edebilirsiniz. Öncelikle beyazla birlikte kullanacağınız ve beyaza zemin oluşturacak renginizi seçin. Bu renk siyah, kırmızı, yeşil, pembe yada istediğiniz başka bir renk olabilir.
48 beya zev dekorasyonu houseofturquoise

Seçtiğiniz yardımcı renkle beyazın zemin ve fonunu oluşturun. Yani kullanacağınız beyaz mobilyaların altına halı veya döşeme olarak fon rengini kullanın. Odayı içine alan tek bir duvarı da fon rengine boyayabilirsiniz. Bu beyaz mobilyalarınızın kendini göstermesine ve öne çıkmasına yardımcı olacaktır. 54 beyaz ev dekorasyonu thedecorista

Kanepe, koltuk, duvar ve yer döşemelerinizde doğal renkleri tercih ettiyseniz ahşap mobilya ve aksesuarlarınızda öne çıkan koyu renkleri tercih edin. Örneğin beyazla bir zıtlık yaratacak koyu renk cilalı sehpa veya dolaplar, altın ve bronz aksesuarlar kullanabilirsiniz.
88 fas ev dekorasyonu inspirationFas tarzında olduğu gibi beyaz, gri, siyah ve gümüş tonlarını bir arada kullanabilir şık ve sıcak mekanlar yaratabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Bahar diyor ki:

    Beyaz evler çok asil ve ferahlatıcı görünüyor. Ama temizliğinin de zor olacağı kanaatindeyim. Keşke birileri temizlese de bizde oturup keyfini sürsek diyor insan. Fotolarda dikkatimi çeken beyazın yanına kullanılan renkler genelde tek renk olarak seçilmiş. Birinde beyaz ve mavi birinde kırmızı örneğin. Sanki bu sayede beyaz daha ön plana çıkıyor.

  2. Ev Dekorasyon diyor ki:

    Beyaz harika ama temizliği insanı düşündürüyor :/

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin