Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Yazlık Ev Dekorasyonu

11 - Nisan - 2013

ev dekorasyonu  bhgHavalar ısındıkça şehrin kalabalığından uzaklaşmak için yazlık evlere doğru gidiş başlıyor. Yazlık evlerin gözden geçirildiği, hazırlıkların ufak tefek başladığı şu günlerde fikir olması açısından yazlık evlerde de uygulayabileceğiniz dekorasyon önerilerini sizlerle paylaşmak istedim.

yemek odası dekorasyonu designshuffleÖzellikle deniz kenarında bulunan yazlık evlerde mavi ve beyaz dekorasyon çok şık duruyor. Yemek bölümünü duvar tabakları ile süslemek çok şık bir fikir. Duvar tabakları için www.berjeral.com adresine bakabilirsiniz.

yatak odası dekorasyonu Annsley InteriorsTurkuaz ve mercan renkleri de yazlık evlerde çok şık duran diğer bir seçenek. Yazın sıcak havasını hafifletecek kumaşlar ve mobilyalarla hoş bir yatak odası hazırlayabilirsiniz.

yazlık ev dekorasyonu tracery_designEvinizde küçük değişikliklerle farklı bir dokunuş yaratmak istiyorsanız. Denizcilik aksesuarlarını kullanarak evinize hareket katabilirsiniz. Burada olduğu gibi bir dünya küresi, can simiti gibi aksesuarlarla hoş köşeler hazırlayabilirsiniz.

balkon bahçe dekorasyonu H&GBalkon ve bahçeleriniz de yaza hazır olmalı. Romantik bir kahve köşesi yaz günleri için çok sevimli olabilir.

Bir yorum

  1. OZLEM KUL diyor ki:

    içim açılıyor,her gün “acaba bugün neler var?” diye sabırsızlanıyorum. ellerinize sağlık

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin