Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Mutfak Modelleri

15 - Mart - 2013

mutfak dekorasyonu homeandinteriors

Mutfağınızın dekorasyonunun başında ona nasıl şekil vereceğinize karar verin. Mutfağınızda en kullanışlı nasıl hareket edebileceğinizi ve neler istediğinizi düşünün.

mutfak dekorasyon fikirleri someday-home

Önce mutfağınızda yemek yemek için alan olup olmadığına karar verin. Sonra yemek masanızı en uygun nereye yerleştirebileceğinizi düşünün. Sizin için ortada bir masa mı, yoksa kenarda duran bir masa mı daha uygun?

ev dekorasyon fikirleri 1st Options

Kapalı ada mutfaklar hem şıklık hem de kullanış açısından büyük bir kolaylık sağlıyor. Tabii böyle bir mutfak için geniş bir alana ihtiyacınız olacaktır.

dekorasyon önerileri archimoods

Küçük evlerde açık mutfak kullanabilirsiniz. Özellikle mutfağın bar bölümüyle hem küçük atıştırmalara  için yer bulursunuz hem de tezgah olarak kullanabilirsiniz.ev dekorasyonu  midcenturyjo

Geniş ve ferah bir açık mutfağınız varsa yemek kısmını mutfağınızın önüne ekleyerek  ona daha da şıklık katabilirsiniz. mutfak dekorasyonu hunniaMutfağınızın renkleri de en az modeli kadar önemlidir. Zemin, dolap, tezgah ve duvar renklerinin uyumuna dikkat etmelisiniz. Örneğin açık renk dolap seçiminde koyu bir zemin seçmeniz mutfağınızı daha çok ön plana çıkaracaktır.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin