Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

çocuk odası dekorasyonu houseofturquoiseÇocuk odasında dekorasyon yaparken çocuğun gelişimine de özen gösterin. Odada mutlaka bir okuma köşesi hazırlayın ve çocuğun kitaplarına kolayca ulaşabilmesini sağlayın.

çocuk odası dekorasyon fikirleri Elle DecorÇocuk odası dekorasyonunda çocuğun kişisel zevklerine yer verin. Örneğin, denizden hoşlanan bir çocuğun odasında bu konularda dekorlar kullanabilirsiniz.

dekorasyon önerileri cococozy

Çocuğun yaratıcılığını geliştirmesine imkan vermek için onun rahatlıkla oturup resimler yapabileceği, yaratıcı faaliyetler ortaya çıkarabileceği mekanlar hazırlayın.

ev dekorasyonu Alvhem

Odasının duvarlarında çeşitli etkinlikler yapabileceği tahtalar kullanabilirsiniz. Böylece çocuğun yazma ve çizme hevesini duvarlarda denemesini engellemiş olursunuz :)
ev dekorasyonu houseofturquoiseBiraz daha büyük çocukların rahatlıkla derslerini çalışabilecekleri, yeterince ışık alan çalışma alanları oluşturun. Çalışma alanlarını duvar yapışkanları ile renklendirebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Alessandra diyor ki:

    bravo size emeğinize sağlık harika fikirler edindim
    böyle siteler bulmak oldukça zorlaştı her siteye üyelik isteniyor ve o anda siteden kaçıyorum. sevgiler

  2. rana diyor ki:

    Ben cocuk odasi yapmak istiyorm ama ayni zamnda misafirim cok oldugunda en azindan cof kisinin yatabilcegi bide alanim olsun ama cok kucuk oda butun bunlari nasil yapabilirim ki ayni zamnda bitanede twkli koltuk koymak iatiyorm hic fikir edinemiyorm

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin