Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Salon Dekorasyonu

24 - Ocak - 2013

Salon dekorasyonunuzu yaparken renk seçimi çok önemlidir. Hayat tarzınıza ve kişilik yapınıza göre salon dekorasyonunuzun rengini belirleyebilirsiniz. Çok canlı ve hareketli bir kişiliğiniz varsa turuncu ve turkuaz yeşil renklerinden oluşan bu salon sizin için uygun olabilir.

Kendinizi ne tam modern, ne de tam klasik olarak yorumluyorsanız bu tarz bir salon dekorasyonu sizi mutlu edebilir. Modern çizgili mobilyalar ve klasik, biraz da romantik aksesuarlarla modern ama sıcak bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Renkli, neşeli ama bir o kadar da düzenli ve kuralcı bir kişiliğe sahipseniz sizin salon dekorasyonunuz bu fotoğraftaki  gibi olabilir. Karmaşadan uzak, düzenli ama bir o kadar da renkli ve neşeli bir salon dekorasyonu.

Küçük bir salonda mucizeler yaratmak istiyorsanız işte sizin için doğru renk seçimleri ve mobilya modelleri budur. Küçük salonlarda zemin oluşturan yer döşemesi, koltuk takımları, duvar boyaları gibi unsurları açık tonlarda tercih ederken salonunuza rengi aksesuar ve perdelerde verebilirsiniz.

Modern çizgimden şaşman, bu tarz benim kişiliğimi de yansıtıyor diyorsanız sizin için uygun salon dekorasyonu bu olacaktır. Modern salonlarda tasarım ürünlere yer vermeniz daha doğru olacaktır. Charles Eames’in tasarımı olan ‘Ottoman Lounge’ koltuklar bu tarz bir salon için ideal olabilir.

Düzen ve ferahlık sizin için ön plandaysa çok rahat hissedeceğiniz ve huzur bulacağınız bu salon dekorasyonunu tercih etmelisiniz. Simetrik yerleştirilen yan sehpalar, abajur ve aksesuarlar düzen seven insanların her zaman hoşuna gidecek düzenlemelerdir.

10 Yorum

 1. Erkan İzler diyor ki:

  Merhaba,
  Elinize Sağlık başarılı çalışmalarınız var. Kolaylıklar Dilerim

 2. neşe diyor ki:

  merhaba,renkler çok başarılı kullanılmış baktıkça bakasım geliyor hıuzr dolu hoş

 3. zeynep diyor ki:

  Yeni farkettim sitenize ama bayıldım. Ben ilk resimdeki turuncu koltuk şalını nerden aldığınızı soracaktım uzun süredir öyle bişey arıyorumda salonum için. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 4. sevim diyor ki:

  bayıldım tüm ince ve detaylı zevklerinize..ama bu ürünleri nereden bulabilirim…

 5. yıldız arslan diyor ki:

  Bu sayfadaki herşey mükemmel burdaki mobilya ve aksesuarları nerelerden temin edebiliriz bir adres listeniz varmı

 6. ekber artantaş diyor ki:

  Pembe Yastığı görünce dekorasyon dergilerini almaktan vazgeçtim.Haksız olmadığımı zaman geçtikçe anladım.Bu internet sayfasını kim yada kimler hazırlıyorsa dekorasyon olayını profesyonel anlamda iyi biliyor.Verdiğiniz dekorasyon ve tasarım tüyoları için teşekkürler…

  • pembeyastik diyor ki:

   güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. beni daha da çok motive ediyorsunuz.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin