Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Evinizin dekorasyonuna biraz el emeği, göz nuru katmak isterseniz bu dantel fikirleri hoşunuza gidebilir. Dantelden örülmüş bu yer paspası çok ama çok şık. Odanızın renklerine uygun olarak örebileceğiniz bu küçük halılar dekorasyonunuza çok hoş bir hava katacaktır.

Bu renkli ve birbirinden sevimli resim çerçeveleri marifetli bayanlar için zor olmasa gerek. Siz de benim gibi dantel örmeyi bilmiyorsanız o zaman bu işlerde yeteneği olan bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Güzel anıları sergilemek için çok güzel bir fikir.

Eskimiş taburelerinize yeni bir görüntü kazandırmak için bu şık kılıfları hazılayabilirsiniz. Taburelerinize renkli kılıflar hazırlayarak aynı zamanda daha yumuşak bir oturum da elde etmiş olursunuz.

8 Yorum

 1. oyuncu diyor ki:

  bayıldım modellere özellikle albümlere ne kadar şirin olmuş onlar yaa

 2. hilal diyor ki:

  insan ne kadar yaratıcı olabiliyor..gerçekten hepsi çok güzel olmuş.emeğinize sağlık.

 3. cemal diyor ki:

  örgü ile bu kadar güzel şeyler yapılabileceği hiç aklıma gelmezdi.çok estetik olmuş.

 4. dekorasyon diyor ki:

  örgü modellerini bu kadar güzel sade anlatmanız gerçekten çok güzel ve örgü ile yapılacabilecekleri görmemiz çok hoş teşekkürler.

 5. Mine K. diyor ki:

  Rahmetli Annemin Örgü paspasları geldi aklıma. halen daha duruyor bazıları. hatta kaçık çorapları atmayıp yuvarlak paspas yapardı eski kadınlar. Atık malzemeleri değerlendirmeye en iyi çözümdü. eskimiş kumaşları şerit şerit kesip tek tığ ile yapılanı da vardı. Şimdi nerede o kadınlar, nerede o paspaslar :( Sevgili Pembe yastık her zamanki gibi güzel paylaşımlarınız için teşekkürler…

  • pembeyastik diyor ki:

   üretmeden tüketen bir toplum olduğumuz şu günlerde bize güzel şeyler hatırlattığınız için asıl ben size teşekkür ederim

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin