Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Kitapla Yaşamak

21 - Aralık - 2012

Kitaplar evimizin baş tacı olmalı. Özellikle milletçe az okuduğumuz söylendiği için kitabı hayatımızın daha da içine sokmamız gerekmekte. Evimizde elimizi nereye atsak rahatça bir kitaba ulaşabilmeliyiz.

Evde renkli, neşeli kütüphaneler hazırlayabiliriz. Sehpaların altını ve üstünü birbirinden güzel kitaplarla doldurabiliriz. Böylece canımız sıkıldığında telefon oyunları veya televizyon yerine belki elimizi bir kitaba atarız :)

Kitaplarımızı yerleştirmek için yaratıcı fikirler bulabiliriz. Bu konuda daha öncede yazılarım oldu. Pembe Yastık’ta şöyle bir gezinirseniz çok hoş fikirler elde edebilirsiniz.

Evimizin her yerinde okumak için kendimize eğlenceli köşeler hazırlayabiliriz. Özellikle duvarları kitap sayfaları ile kaplı bu fikir bence harika. Bu fikir sayesinde sevdiğiniz bir kitabın sayfalarını sık sık okuma fırsatınız olur.

Özellikle yılbaşı akşamı yada konuklarınızı ağırladığınız bir akşam yemek örtünüzü sevdiğiniz bir kitabın sayfalarından hazırlayabilirsiniz. Edebiyat üzerine güzel bir sohbet başlatabilirsiniz.

Kitapları ve kütüphanenizi özellikle yaşam alanınızın içerisine sokun. Evde siz neredeyseniz kitaplar da orada olsunlar. En güzel ev kitapla dolu olan evdir.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin