Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Mutfak Barı

7 - Mayıs - 2012

Modern Mutfak ModelleriAçık mutfak modelleri artık evlerde daha sık kullanılıyor. Hem yer kazandıran, hem de eve bir ferahlık veren açık mutfaklara bar bölümü eklemek de oldukça kullanışlı oluyor.

mutfak masası modelleriBar modellerinde bir taraftan rahatlıkla kahvaltı yapabilir, hatta yemek yeyebilirsiniz, diğer taraftan da siz yemeğinizi yaparken dostlarınızla sohbet imkanı bulabilirsiniz.

ada mutfak modelleriMutfağınızın modeline göre farklı oturma şekilleri düzenleyebilirsiniz. Yan yana oturabileceğiniz bir düzenin yanı sıra, yuvarlak düzende hazırlanmış bir bar masası da kullanabilirsiniz.

mutfakta bar sandalye

Bar masasını ada mutfak tarzında kullanarak mutfağınızla, oturma bölümünü birbirinden ayırabilirsiniz.mutfak barı

Daha küçük mutfaklarda bar masanızı duvarınıza monte edebilirsiniz.

açık mutfak modelleriMutfak barınızda bar sandalyeleri kullanabilirsiniz, ama özellikle yer sıkıntınız varsa tabure modellerinden de faydalanabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonuBar bölümünüzün üstünü ve yanlarını raflarla değerlendirerek hem mutfağınıza şık bir hava katabilir, hem de eşyalarınız için daha çok yer elde edebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Hazır Mutfaklar diyor ki:

    Türkiye’de severek takip ettiğim nadir sitelerden birisi pembe yastik…

    Hobi olarak yaptığınız yazdığınız makalelerden anlaşılıyor ki bazen öyle dekorasyon fikirleri sunuyorsunuz ki iç mimar olduğunuzu dahi düşünüyorum… değilseniz de yazık olmuş zira dekorasyonu seviyorsunuz…

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin