Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Yatak Başı

10 - Nisan - 2012

yatak başı modelleriSevgili dekorasyon severler, işte size çok basit ve şık bir öneri daha: Yatak odanıza uygun bir duvar kağıdı seçiyorsunuz. Bu duvar kağıdını, yatağınızın ölçülerine uygun olarak, uygun formu vererek kesiyorsunuz ve yatağınızın başına yapıştırıyorsunuz. Duvar kağıdını spor ve renkli modellerden seçebileceğiniz gibi, saraylara uygun ihtişamlı bir model de seçebilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin bu fikir yatak odanıza harika bir hava katacaktır.

 

4 Yorum

 1. Acelya diyor ki:

  bu duvar kağıtlarının farklı modelleri var mı acaba, benim yatak odam kırmızı aslında kırmızıya uyan bir renk arıyorum…

  • pembeyastik diyor ki:

   Kırmızıyla benim sevdiğim renkler altın sarı, gri, ve de mavi. Ancak kırmızı ile maviyi kullanacaksanız hem kırmızının, hem de mavinin tonları çok önemli.

 2. elifözkan diyor ki:

  merhaba.benim yatak odası takımım beyaz ve ahşap renkli.ahşap renkli olan kısımlarını duvar kağıdı ile kaplarsam acaba daha sonra dolaptan silerken çıkar mı zamanla kötü görüntü oluşturur mu?eğer olmazsa istediğim yatak odasını oluşturabileceğim :)

  • pembeyastik diyor ki:

   bildiğim kadarıyla silinebilir kaplama kağıtları var, bunlardan tercih edebilirsiniz. yine de satın aldığınız firmadan bilgi almanız daha doğru olacaktır.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin