Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Klasik Model Çalışma Odası

29 - Nisan - 2012

klasik çalışma masasıÇalışma hayatının yoğunluğundan mı, yoksa bilgisayarlarla birçok işi artık her yerden haledebildiğimizden mi bilemiyorum, ama artık evlerimizde çalışma masalarına ve çalışma odalarına çok daha fazla ihtiyaç duyar olduk.

çalışma masası modelleriKüçükte olsa çalışma masamıza evimizde yer ayırırken estetiği ve şıklığı görmezden gelemeyiz.

çalışma odası dekorasyon fikirleriÇalışma odasının şıklığının merkezinde elbette ki çalışma masası yatıyor. İşe tarzınıza uygun bir çalışma masası seçerek başlayabilirsiniz.

çalışma odası modelleriEviniz de çalışırken elbette ki rahatlık daha ön planda geliyor. Bu nedenle çalışma masanızı rahatsız edici ofis sandalyeleri yerine, şık berjer koltuklarla tamamlayabilirsiniz.

ev dekorasyonuPerdeler ve halınız da size ofiste değil evde olduğunuzu hissettirmeli. Soğuk ve donuk renkler yerine canlı ve neşeli renkleri tercih edebilirsiniz.

çalışma odası modelleriEvinizde çalışma odanızı dekore ederken canlı renkler kullanmaktan kaçınmayın. Perdelerinizde veya döşeme kumaşlarınızda mutlaka pembe, turkuaz, turuncu gibi canlı renklerden faydalanın.

sekreter modelleriEğer evinizde çalışma odası için ayıracak yeriniz yoksa yatak odanızın veya salonunuzun bir köşesini rahatlıkla çalışma alanı olarak değerlendirebilirsiniz.

çalışma odası dekorasyonuDekoratif mobilyalardan seçilmiş bir çalışma köşesi evinize daha da şıklık katacaktır. 

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin