Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Duş Kabini Modelleri

2 - Ocak - 2012

farklı duş kabini modelleriBanyo dekorasyonunda yerleşim ve mekanı en elverişli şekilde kullanmak önemli. Kullandığınız renkler, malzemeler ve yerleşim planı banyonuzu ferah göstermeli aynı zamanda hijyenik ve kullanışlı da olmalı.

dekorasyon fikirleriDuşun duvarına gömme raflar yaparak hem kulanışlı, hem de şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Rafların devamı bir oturma bölümü de duşunuza ekleyebilirsiniz. Yeriniz darsa açılır-kapanır duş oturaklarından da faydalanabilirsiniz.

banyo dekorasyonuDuşunuzun zemininde ayrı bir duş teknesi kullanabileceğiniz gibi yer veya duvar döşemelerini duşun içinde de devam ettirebilirsiniz.

duşa kabin modelleriTam kapalı duş kabinleri kullanabileceğiniz gibi yarı açık duş kabinlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu modeller banyonuzu daha geniş ve ferah gösterecektir.

duş kabini modelleriRaylı duş kabinlerindense kapılı modelleri tercih etmeniz temizlik açısından size ayrı bir kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca bu modellerin raylı modellerden daha şık durduğunu düşünüyorum.

duşakabin modelleriYer döşemelerinde banyoya özel tahta döşeme malzemeleri de kullanabilirsiniz. Banyolarda tahta döşeme modern bir hava veriyor.

banyo dekorasyon fikirleriResimli duvar panoları fayansların yerini alacak gibi. Hem çok şık görünüyorlar, hem de banyoya ayrı bir genişlik kazandırıyorlar.

duş kabini fikirleriDaha klasik sevenler için göz göz pencereli bu duş kabini modeli de uygun olabilir.

banyo dekorasyon fikirleriPencereli banyolarda böyle bir model kullanabilirsiniz. Pencerenin yer kaybına sebep olmasını engellemiş olursunuz. Gerekirse pencere için buzlu camlardan da faydalanılabilir.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin