Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Klasik-Modern Yemek Odaları

19 - Aralık - 2011

modern yemek odası modelleriYemek odası belki de evimizin en önemli bölümü. Ailenin ve dostların etrafında bir araya toplandığı, en güzel anılara ev sahipliği yapan yemek masamız.

modern yemek odası dekorasyon fikirleriEvimiz biraz da ruhumuzu yansıtır sanırım. Nasıl biri olduğumuz evimizden kolayca anlaşılabilir. Tertipli mi? Dağınık mı? Neşeli mi? Ciddi mi? Modern mi? Klasik mi? Birinin evine bakıp kolayca anlayabiliriz.

modern dekorasyon fikirleriHer ne kadar modern olsak da içimizde yine de klasiğe karşı bir tutku olabilir. Bu klasik modern yemek odaları da işte tam size göre olabilir.

modern yemek odasıŞahsen 50′li-70′li yıllara hayran birisiyim. O dönemin şarkıları, kıyafetleri, mobilyaları bir başka güzel geliyor bana.

yemek odası dekorasyonuModernleşmenin başladığı ama hala herşeyde estetiğin de var olduğu bir dönem.

dekorasyon fikirleriGünümüzün moderni de zaten o zamanların klasik mobilyaları.

beyaz modern yemek odası50′li dönemlerde modernliğin yanı sıra konforu ve estetiği de ön planda tutmuş bir mobilya anlayışı var.

yemek odası dekorasyon fikirleriBugün de hala o günlerden miras kalan güzelliklerden faydalanmaya devam ediyoruz. Mobilya sektöründe de  çoğu zaman biraz farklı formlar ve malzemelerle o dönemin şıklığını devam ettiriyoruz.


 

 

 

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin