Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Yatak Odanıza Dair Fikirler

1 - Eylül - 2011

yatak odası dekorasyonuYatak odanızın dekorasyonunda kullanabileceğiniz hoş bir fikir: Yatağınızın yanı başına yerleştireceğiniz bir koltuk, sandalye ya da bir bank. Bu şekilde hem odanıza sıcak bir hava katmış olursunuz, hem de odanızda kullanışlı bir köşe elde edebilirsiniz.

yatak odası modelleriEski bir sandalyeyi odanızın dekorasyonuna uygun renkte bir kumaşla kaplatarak odanıza renk katın. Çantanızı asmak, çıkardığınız elbiselerinizi üstüne atmak gibi pratik çözümler için de bu sandalyeyi kullanabilirsiniz ;)

pembe yatak odasıPembe rüyalar görebileceğiniz harika bir oda. Altın varaklı pembe sandalye odaya ayrı bir şıklık katıyor.

beyaz yatak odasıEğer yatak odanızda yeriniz müsait ise koltuk işini biraz daha ilerletip küçük bir fiskos köşesine dönüştürebilirsiniz.

yatak odasına fikirlerÖzellikle spor döşenmiş yatak odalarını klasik bir berjer koltukla tamamlayarak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

yatak odası dekorasyonuOdanızda yeriniz darsa sandalyeleri tercih edin. Özellikle burada olduğu gibi ferforje bir sandalye ya da şeffaf plastik bir sandalye odanın ışığını kesmeyecek ve ferah bir görünüm verecektir.

pembe yatak odası modelleriMasalsı bir yatak odası ve yine masalsı bir koltuk modeli.

romantik yatak odasıRomantik yatak odanızı insanın içine gömülmek isteyeceği rahatlıkta bir koltukla tamamlayabilirsiniz.

mavi-beyaz yatak odası modelleriBu yatak odasında derli toplu bir koltuk modeli seçilmiş. Bence bu koltuk modeli daha neşeli, renkli, desenli bir kumaşla çok daha şık durabilir.

yatak odası modelleriSon olarak şöminenin yanına şık bir berjer ve yatak ucuna bir bank. İşte romantik bir yatak odası.

3 Yorum

  1. gözde diyor ki:

    Web sayfanızda çok güzel kompinasyonlar yapmışsınız. bunları bir mimarı yapıyor? ofisi var mı*

  2. ozge diyor ki:

    web sayfanızı devamlı takıp edıyorum ve cok beyenıyorum . paylaştığınız dekorasyon fıkırlerı ınsanları secım konuusunda yol gosterıyor .. bunun ıcın tsk sıze . benım sorum su olacak mobılyalarım kahverengı krem renkte . halım ıse aynı tonlarda fkt sıkıldım halımı degıstırıcem daha mobılyalarımı one çıkaracak canlı bı renk ne secebılırım .smdıden tsk ederım cvp ıcın

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin