Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Antika Fincanlar

5 - Eylül - 2011

antika fincan peçetelikAntika fincanları çok seviyorum. Evimin dekorasyonunda da farklı amaçlarla kullanıyorum. Sizin için de antika fincanlar kullanarak yapabileceğiniz birkaç dekorasyon fikri topladım. Burada olduğu gibi fincanlarla peçetelikler hazırlamak çok iyi bir fikir. Özellikle çay sofralarınızda çok şık duracaktır.

antika güllü fincanFincanların içerisine çiçekler yerleştirmek çok hoş oluyor. Minik güllerden hazırlanmış bir gül buketini yine pembe güllü antika bir fincanın içerisine yerleştirerek böyle şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

antika fincan vazo

antika fincan saksıÇeşitli fincanlardan kaktüsleriniz için minik saksılar yapabilirsiniz. Daha büyük çay fincanlarını da menekşeleriniz için kullanabilirsiniz.

antika fincan mumlukAntika fincanları mumluk olarak kullanmak da iyi bir fikir olabilir. Gerek yemek masanızı süslemek için, gerekse mumlarla aydınlatılmış romantik bir köşe hazırlamak için bu eşsiz mumlukları kullanabilirsiniz.

antika fincan kolleksiyonuArkadaşlarınıza birbirinden farklı ve birbirinden güzel bu antika fincanlarla kahve ya da çay servisleri hazırlayabilirsiniz.

antika fincanlar

Birbirinden şık antika fincanlarla kendinize bir koleksiyon köşesi düzenleyebilir ve antika fincanlarınızı burada sergileyebilirsiniz.

antika fincanKitap okuma keyfinizi antika fincanda hazırladığınız kahve keyfiyle tamamlayabilirsiniz.

pembe çiçekli antika fincanEvinizdeki diğer antika objeleri nostaljik bir fincanla tamamlayabilirsiniz.

pembe antika fincanAntika fincanlarınızı elinize geçen küçük objeleri toplamak amaçlı kullanabilirsiniz. Örneğin: Düğmeler, küpeleriniz, bozuk paralarınız vb.leri.

antika fincanAntika fincanlarınızın tadını çıkarmanız dileğiyle. Vala Antika ve El Sanatları’ında geniş bir antika fincan kolleksiyonu bulabilirsiniz. İstanbul’da yaşayan antika fincan meraklılarına gidip görmelerini mutlaka tavsiye ederim. Telefon numarası: 0212 269 48 70


3 Yorum

 1. Demet Kosal diyor ki:

  Fincanlar nefis,seyrederken içim açıldı.Paylaşım için teşekkürler…

 2. asuman diyor ki:

  mrh bu fincanları nerden bulabirim yardımcı olurmusunuz

  • pembeyastik diyor ki:

   merhaba,
   bu fincanları ve çok daha güzellerini İstanbul’da Vala Antika’da bulabilirsiniz. Tel: 0542 257 57 34.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin