Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Romantik Banklar

12 - Haziran - 2011

pembe-turkuaz bankYazın en güzel dekorasyonlarından birisi de romantik banklar. Hem evin içinde, hem de dışında çok şık ve dekoratif duruyorlar. Demir motifli bu bank renk renk yastıklarla çok güzel görünüyor ve demirden yapılmış bir yan sehpa ile tamamlanıyor.

romantik bank köşesiYine demirden yapılmış bu banklar bir küçük masa ile kullanılmış. Bahçenin en romantik köşesi, yazın tatlı sohbetlerine hazır bekliyor.

Hem bahçede, hem de evin içerisinde kullanabileceğiniz çok tatlı, ağaçtan bir model. Bu bank ise porselen bir sehpa ile tamamlanmış. Yastıklar ve pembe çiçekler ile çok tatlı görünüyor.

Eskimiş görüntüsü ile çok şirin bir demir bank daha. Pembe çiçek desenli yastıklar ve eskilerden kalma ayaklı bir lamba ile sizi üzerinde ağırlamaya hazır.

Cıvıl cıvıl renkleriyle içinizi açacak bir bank. Yazın öğlen sıcaklarında bu yastıklara gömülüp dinlenmeye ne dersiniz?

Bu eski bank bahçede biraz dekoratif amaçlı da kullanılmış. Arkasında gölgelik amaçlı pembe güllü perde çok ama çok tatlı olmuş. Bence yaz akşamlarının en romantik köşesi olabilir.

Puf puf yastıklarıyla sizi sımsıcak sohbetlere davet eden bir bank. Sepette çiçekler bankın güzelliğine daha da bir güzellik katıyor.

Turkuaz-yeşil renkli yastıklarla bu bank çok ama çok daha güzel. Geçerken şöyle bir soluklanmak için ideal.

Siz de evinize ya da bahçenize bir bank köşesi yapabilirsiniz. Hangi bank sizin eviniz için en uygun? Güle güle oturun :)

Bir yorum

  1. rabia diyor ki:

    DEMİRİ BAHÇE VE BALKONLARINIZ,AHŞABI İSE SALON VE OTURMA ODANIZI SÜSLEYEN ÇOK AMAÇLI BANKLAR…

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin