Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Yazlık Yemek Odaları

31 - Mayıs - 2011

yazlık ev yemek odasıÖzellikle yazlık evler için farklı renk ve modellerde yemek odaları:

ahşap yemek odasıYazlık evlerde doğallığın ön planda olması gerektiğini düşünüyorum. Doğal renkler ve malzemeler en doğru seçim olacaktır.

romantik yemek odasıRomantik bir yemek odası için uçuk renklerde sandalye minderleri, minderlerin kumaşına uyumlu bir perde, mumlar ve çiçekler yeterli olacaktır. Eski sandalyelerinizi beyaza boyayarak onları yazlık evlerinize uygun hale getirebilirsiniz.

beyaz yemek odasıDoğal, rahat bir yemek masası. Hasır halıları yazlık evlerde çok beğeniyorum. Avize odaya çok romantik bir hava katmış.

hasır yemek odası takımıHasır sandalye ve koltuklar yazlık evlerin vazgeçilmezleri. Gerek dışarıda, gerekse içeride çok kullanışlılar.

hasır sandalyelerDoğal ahşap ya da beyaz bir masa ile hasır sandalyelerinizi tamamlayabilirsiniz.

hasır yemek masasıYastıklar ve aksesuarlarla yemek odanıza renk katabilirsiniz. Duvarlarda çiçek veya deniz temalı tablolardan faydalanabilirsiniz.

beyaz yemek odasıCam masalarda yazlık evler için uygun bir model olabilir. Beyaz sandalyeler ve avize ile aydınlık bir yemek odası olmuş.

bambu yemek odasıBambu da yazlık evlerde kullanılabilecek güzel bir malzeme. Hasır örgülü bu bambu takım çok şık. Lacivert-beyaz renkleri ile deniz havası eve taşınmış.

yazlık yemek odasıFarklı malzemeleri de bir arada kullanarak evinizde hoş bir hava yaratabilirsiniz.

siyah-beyaz yemek odasıRattan sandalyeler hem hafif olmaları, hem de dayanıklı ve şık olmaları açısında yazlık evlerde sıkça kullanılan bir model. Doğal bir halı ve beyaz bir masa ile rahat ve şık bir yemek köşesi olmuş.

Bir yorum

  1. masa diyor ki:

    hepsinde ki dizayn çok güzel böyle bir masa da evde yemek çok güzel olur galiba

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin