Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Askılık ModelleriEvin girişine farklı ayakkabılık ve askılık modelleri: Sayılardan oluşan bu askılık çok şirin. Bu fikirden yola çıkarak harflerden askılıklar da hazırlayabilirsiniz. Harflerle adınızı, sayılarla sizin için önemli olan tarihleri vs. duvarınıza asarak şirin ceket askılıkları yapabilirsiniz.

Ayakkabılık modelleriBirçok mobilya mağazasında bulabileceğiniz bu küp raflarla tam girişinize uygun ayakkabılıklar kurabilirsiniz. Ayakkabılığınızı küçük tablolar veya aynalarla süsleyebilirsiniz.

Askılık modelleriAyakkabılarınızı rahat giyip, çıkarmanız için girişe uygun bir banktan faydalanabilirsiniz. Bankın üzerine askılık bir raf koyabilir ve bu rafı da renkli sepetlerle dekore edebilirsiniz. Sepetler hem dekoratif görünecek hem de birçok dağınıklığınızı toplayacaktır.

Ayakkabılık & AskılıkAyakkabılığınızı evin bireyleri için bölümlere ayırabilirsiniz.

Kapı girişi

Sepetlerin ve bölmelerin kullanıldığı farklı bir dolap

AskılıkAyakkabılıkta eşyalarınızı koymak için sepetler yerine eski bavulları kullanmak da hoş bir fikir olabilir.

ayakkabı dolabıGirişi dar olan evler için bu ince ayakkabı dolapları ideal oluyor. Ayakkabı dolabınızı bir ayna ve aplikler ve tablolarla süsleyebilirsiniz.

bank ayakkabılıkÖzellikle yazlık evler için çok şirin bir model. Hasır sepetler ve renkli çiçeklerle çok daha güzel bir hava katılmış. Karatahtalı askılık çoçuklu evler için çok eğlenceli bir fikir olabilir.


Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin