Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Yazlık Oturma Odaları

22 - Nisan - 2011

sarı-beyaz oturma odası

Yaza girmeye hazırlandığımız şu günlerde oturma odalarınızda birkaç değişiklik yapmaya ne dersiniz? İçinizi ferahlatacak renklerle, yazınıza neşe katacak birbirinden güzel yazlık oturma odası modelleri:

sarı-yeşil oturma odasıSarı, beyaz, yeşil renkler yazın vazgeçilmez renkleri. Sarıda limonun, yeşilde nanenin ferahlığı ile limonata tadında bir oturma odası :)

turkuaz oturma odasıYeşil, turkuaz, turuncu renkler yazlık dekorasyon için diğer seçiminiz olabilir. Yerde kalın halılar yerine yazlık, sıcaklatmayan kilimler veya bu fotoğrafta olduğu gibi hasır halılar tercih edebilirsiniz.

divan koltuk

okuma koltuklarıRahat rahat oturabileceğiniz, ayaklarınızı uzatıp kitabınızı okuyabileceğiniz uzun koltuklar, divanlar yaz için iyi bir seçim olabilir.

mavi oturma odası

yazlık oturma odasıÇiçek desenli berjerlerle oturma odanıza hareket katabilirsiniz. Yazın vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz balkon, bahçe ve verandalarınızı oturma odası konforunda döşeyebilirsiniz.

yeşil oturma odası

mavi-beyaz oturma odasıYazın, ferahlığı evinizde hisetmek için beyazı dekorasyonunuzun ana rengi olarak seçmenizde fayda var. Beyazı yastıklar, aksesuarlar, lamba ve abajurlarla renklendirebilirsiniz.

yazlık oturma odası

beyaz oturma odasıYazın fazlalıklardan uzak, sade ve basit dekorasyonlar seçebilirsiniz. Tıpkı kıyafetlerinizde olduğu gibi salonunuzda da fazla eşyalarınızdan kurtulup, hafif, rahat bir yaz yaşayabilirsiniz.
Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin