Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Bebek Odası Modelleri

14 - Nisan - 2011

emzirme koltuğuMinik elleri, minik ayakları, mis kokusuyla hayatınıza girecek olan bebeğinizin odasını hazırlarken, size fikir verecek birkaç bebek odası modeli:

Çiçekli bebek odasıBebeğiniz yeni doğduğunda portatif bir yatak kullanmanız çok işinize yarayabilir. Gerekirse bebeğinizi geceleri yanınıza alabilir ya da gündüzleri salona götürebilirsiniz.

beyaz bebek odasıBebek odasının olmazsa olmazlarından biri emzirme koltuğu: Emzirme koltuğunuzun yan kısımları kolunuzu koyabileceğiniz gibi olmalı. Ayaklarınızı uzatmanız için küçük bir pufu olmasına da dikkat edin. Sallanan koltuk modelleri bebeğinizi uyuturken size kolaylık sağlayacaktır.

doğal renklerde bebek odasıDoğal tonlarda bir bebek odası. Bebeğinizin komidininin üstüne kenarları korunaklı bir parça ekleyerek altını değiştirmek amaçlı da kullanabilirsiniz. Böylece fazladan bir alt değiştirme masası almanıza gerek kalmaz.

bebek odası dekorasyonuBebeğinizin odasına bir sedir ekleyebilirsiniz. Bebeğiniz küçükken gerekirse yanında uzanabileceğiniz, büyüdüğünde de arkadaşları ile oturup, oyunlar oynayabileceği bir köşe olur.

bebek odası modelleriBebeğinizin yatağının üzerine oynayabileceği oyuncaklar asabilirsiniz. Bebeğiniz oyuncakları ile oyalanırken, siz de işlerinizi haledebilirsiniz. Bu tip oyuncaklar aynı zamanda bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine de katkıda bulunurlar.

pembe-beyaz bebek odasıBebeğinizin odasında geceleri de kullanacağınızı düşünerek loş aydınlatma seçmenizde fayda var. Tavana asacağınız lambanızın yanına küçük bir gece lambası ekleyebilirsiniz.

mavi bebek odasıBebeğinizin odasının duvarlarını çeşitli resim ve fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Böylece daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

kırmızı bebek odası

bebek odası modelleriKardeşiyle odasını paylaşacak abiler ve ablaları da unutmamak gerekir. Abisi ya da ablası kardeşinin gelip odasını aldığını düşünmemeli. Odayı yenilerken büyük kardeşi de mutlu edecek bazı yenilikler yapabilirsiniz.

bebek odasıBebeğin karyolasının yanına abisi veya ablası için bir oyun alanı ekleyebilirsiniz. Böylelikle kardeşi beşiğinde uyurken ablası ya da abisi de resim yapabilir, arkadaşları ile oyun oynayabilir.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin