Pembe Yastık

Mobilya, Dekorasyon, Ev Aksesuarları

Romantik Yatak Odaları

26 - Ocak - 2011

yatak odası

Uykuya böyle romantik bir oda da dalmak ve bu harika renklerle uyanmak… Yeşil, mor ve bejin uyumu harika.

yatak başı modelleriYatak başında ki eskitilmiş raf çok şık. Abajurun kenarında ki biye, onu sıradanlıktan kurtarmış ve odanın dekorasyonunu çok hoş tamamlamış. Aksesuarlar ve fotoğraflarla çok sıcak bir atmosfer oluşturulmuş.

pembe yatak odası

Beyazın masumiyeti ve pembenin sıcaklığı… Yatak başında ki ikiz aynalar çok güzel. Kim böyle bir yataktan kalmak ister ki?

mavi yatak odasıYatak başında ki ayna sanki bütün odaya enerji saçıyor gibi. Pembe lalelerle odanın masmavi görüntüsü çok hoş bir şekilde kırılmış. Bu küçük dekorasyon oyununu siz de uygulayabilirsiniz.

mor yatak odasıDuvar dekoru baharın kokusunu odaya taşımış sanki. Masanın üstünde ki tabloya bayıldım. Sabah böyle bir manzara ile kim uyanmak istemez ki.

yatak odası modelleriYatak ucunda puflar çok dekoratif duruyor. Aynı zamanda üzerine sabahlığınızı yada çantanızı da koyabilirsiniz.

romantik yatak odalarıİşte size tam anlamıyla romantik bir yatak. Yastıkların, nevresimin kenarında ki danteller sanki eski zamanlardan günümüze bir bağ kurmuş. Böyle bir yatakta insan herhalde şair olur :)

pembe yatak odasıVe tabii ki pembe güller. Uzun bir ayna duvara dayanarak, sehpanın ve yatağın yansıması sağlanmış, odanın güzelliğine güzellik katılmış.

turkuaz yatak odasıyatak başı komodinYatak odalarında duvarda çiçek ve doğa temalı tablolar çok hoş duruyor. Turkuaz ve turuncunun uyumu mükemmel. Böyle bir odada güne enerji dolu başlamamak mümkün değil.

Bir yorum yazın

*

Bizi Takip Edin